Mikołaj Strzyż
HIP HOP

Tańczy już 15 lat, uczy dzieci i młodzież od 8 lat. 
W kulturze HipHop aktywny od 2005 roku. 
Finalista 8 Edycji programu telewizyjnego You Can Dance w 2016 roku. Współpracował z takimi gwiazdami jak Margaret nad teledyskiem 'Nowe Plemię', 2020 Mariną 'Nigdy Więcej' 2020 i Olą Ciupa. Support przed legendami amerykańskiego rapu, Onyx w Katowicach 2018 jak i również Dj Premier legendą amerykańskiego Dj’ingu we Wrocławiu 2019. Prowadził warsztaty na terenie całej Polski, był jurorem na zawodach ogólnopolskich jak i również sędziował i prowadził warsztaty Hip-Hop na Ibizie i w Rzymie. 
Otrzymał stypendium na darmowe warsztaty we włoszech na 'Napoli HipHop Festiwal' w 2013 roku.
Wygrał stypendium na darmowy rok zajęć na wydarzeniu Argentario Dance Festiwal, u boku instruktorów jak Daniele Baldi, Anthony Lee, Kris, Paolo Aloise, Giancarlo Solinas w 2014. 
Cały czas uczęszcza i jeździ kształcić się na różnorodne warsztaty i obozy jak SDA, I'M IN, Dc Mammas itp. 


 
Michał Kubica 
MICHOS AKA LOSE MIND
Produkcja Muzyki

Rocznik '88 Producent, raper, realizator nagrań, wokalista Zespołu AMAYA, założyciel i współwłaściciel nowo powstanego studia nagrań 'LoseMind Studio'. Aktywny na scenie hip-hopowej od roku 2005 . Ma na koncie 5 solowych albumów jako raper, kilka projektów z muzyką instrumentalną. Jego styl produkcji to esencja hip-hopowego brzmienia Złotej Ery Rapu, oparty o klasyczne maszyny z lat '90 oraz sample z płyt winylowych. Nie unika przy tym eksperymentów z elektronicznymi brzmieniami, tworząc od lat własny unikalny styl. 
ALEX KWOKA
BBOY ALEX
BREAKING/BREAKDANCE

Alex to dosłownie człowiek od HIPHOPU. 
Fundator i założyciel HIPHOP SPOT w Katowicach. 
Tańczy Breaking od 2002 roku. Reprezentant ekipy Bielskill Crew z Bielska-Białej.
Wygrał dwukrotnie z rzędu zawody 'Who Is The Killer', reprezentował dwukrotnie Śląsk podczas 
'Bitwy o Polske', miał bitwę na zawodach OVER THE TOP, top 16 IBE 2010 Kids, drugie miejsce na 'Tytan Battle' na Breaksession. Rozwija się konsekwętnie od 18 lat, robi to z pasją i to jest piękne. 

Copyright ©2021 4 South, All Rights Reserved.